Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku (rocznik 2007). Posiada specjalizację z chorób wewnętrznych, diabetologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Ostrołęce. Choroby wewnętrzne, diabetologia oraz żywienie pozajelitowe i dojelitowe to nie tylko praca Pani Magdaleny, ale również pasja. Systematycznie uzupełnia wiedzę medyczną, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.
Tel. (+48) 602 224 024, (25) 633 36 30
Ciasteczka, czyli niewielkie dokumenty tekstowe, wykorzystywane są przez witryny internetowe, aby poprawić efektywność korzystania z nich przez użytkowników.
Zgodnie z prawem, zezwala się na zapisywanie ciasteczek na urządzeniu użytkownika tylko wtedy, gdy są one kluczowe dla działania danej strony. W przypadku innych typów ciasteczek, wymagana jest zgoda użytkownika.
Nasza strona wykorzystuje różnorodne ciasteczka, w tym te dostarczane przez zewnętrzne serwisy, które są obecne na naszym portalu.