Motyw

lek. Edward Jaworski

ul.Biskupa Ignacego Świrskiego 34,
08-110 Siedlce

Tel. (+48) 602 224 024, (25) 633 36 30

 

+48 602 224 024(25) 633 36 30familia.siedlce@gmail.com

lek. Edward Jaworski

Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynologii

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynolog, lekarz rodzinny. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
I i II stopień specjalizacji zdobył pod kierownictwem Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Łukowie, Specjalisty Chorób Wewnętrznych Lekarza Medycyny Karola Krasuskiego. Specjalizację z endokrynologii zdobył z wyróżnieniem w roku 1995, pod kierownictwem prof. dr hab. nauk medycznych Anny Kasperlik-Załuskiej w I Oddziale Chorób Wewnętrznych, z Pododdziałem Diabetologii i Zaburzeń Metabolicznych oraz Pododdziałem Diagnostyki Endokrynologicznej, Klinika Endokrynologii CMKP Szpital Bielański w Warszawie, kierowanej przez prof. dr hab. nauk medycznych Stefana Zgliczyńskiego.
Poglądowe prace do specjalizacji z Chorób Wewnętrznych: ,,Objawy, diagnostyka i leczenie choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy.’’ ,,Leki stosowane w nadciśnieniu tętniczym ze szczególnym uwzględnieniem blokerów kanału wapniowego.’’ Praca poglądowa do specjalizacji Endokrynologii: ,,Aktualne poglądy na temat diagnostyki i leczenia raka nadnerczy.’’
Bierze czynny udział w szkoleniach z zakresu endokrynologii i chorób wewnętrznych. Posiada certyfikat w zakresie diagnostyki usg tarczycy, węzłów chłonnych i szyi. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Szukaj specjalisty

Szukaj

Nasi lekarze

Logo firmy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem