Motyw

dr n. med. Monika Czerska

ul.Biskupa Ignacego Świrskiego 34,
08-110 Siedlce

Tel. (+48) 602 224 024, (25) 633 36 30

 

+48 602 224 024(25) 633 36 30familia.siedlce@gmail.com

dr n. med. Monika Czerska

Specjalista neurologii, balneologii i medycyny fizykalnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Doświadczenie zdobywała pracując w Oddziale Neurologii MSzW w Siedlcach, a w 2009 r. zdała egzamin specjalizacyjny z neurologii.

Doskonaliła wiedzę w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie z wyróżnieniem obroniła doktorat.
Jednocześnie poszerzała umiejętności samodzielnego wykonywania badań ultrasonografii dopplerowskiej tętnic wewnątrz i zewnątrz czaszkowych, tętnic i żył kończyn, usg stawów uzyskując certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Posiada także odpowiednie kwalifikacje do wykonywania badań elektroencelograficznych.
W 2019 r. zakończyła specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej. Wiedza, jaką zdobyła podczas stażu w Oddziałach Rehabilitacji oraz w Sanatoriach, w tym w Domu Zdrojowym w Ciechocinku, pozwoliły zwiększyć możliwości pomocy choremu Pacjentowi.

W trakcie studiów podyplomowych zainteresowała się medycyną przeciwstarzeniową, podnosząc kwalifikacje jako lekarz medycyny estetycznej, pozyskała szereg certyfikatów uprawniających do wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, kolagenu, osocza bogatopłytkowego i czynników wzrostu. Obecnie koncentruje się na medycynie bólu i mechanizmach jego hamowania przy zastosowaniu metod nieinwazyjnych i inwazyjnych (m.in. neurolizy, blokady) w znoszeniu bólu ostrego, przewlekłego i neuropatycznego.

Szukaj specjalisty

Szukaj

Nasi lekarze

Logo firmy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem