Motyw

Familia

Specjalistyczne gabinety lekarskie

Familia

Familia

Specjalistyczne gabinety lekarskie

FAMILIA

to rozwijająca się  prywatna, wieloprofilowa przychodnia medyczna działająca w Siedlcach. Zapewniamy łatwy dostęp do lekarzy w ramach wielu specjalizacji w jednym miejscu. Przychodnia FAMILIA wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a Pacjentów przyjmują specjaliści o wysokich kwalifikacjach, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów w procesie diagnozy i leczenia.
Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, diagnostyki, rehabilitacji niemowląt oraz badań laboratoryjnych. W przychodni można również skorzystać z porady w PORADNI LAKTACYJNEJ.

Dysponujemy szeroką gamą sprzętu diagnostycznego: USG (USG brzucha, USG ginekologiczne, USG 3D/4D ciąży, układu tętniczego i żylnego, tarczycy oraz tkanek miękkich i wiele innych), badania HOLTERA Ekg i ciśnieniowe, KOLPOSKOPIA, KTG, Sono HSG, Biopsja endometrium.

Na naszej stronie mogą Państwo uzyskać pełną listę specjalistów, proponowanych badań wraz z ich opisem, numer kontaktowy do Przychodni. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom umożliwiamy ustalanie wizyt i badań diagnostycznych w dogodnych dla Państwa terminach po uzgodnieniu telefonicznym tel. (+48) 602 224 024, (25) 633 36 30.

Logo firmy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem