Motyw

Położnictwo

OPIEKA NAD KOBIETĄ W CIĄŻY

Kobieta, która spodziewa się dziecka, wymaga szczególnej opieki i troski, ponieważ przyszłość rozwijającego się w jej ciele dziecka zależy w dużej mierze od jej stanu zdrowia i trybu życia. Ogromnie ważne są także regularnie wykonywane badania, zdrowa dieta oraz dobre nawyki. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną nad kobietą w okresie ciąży, porodu, połogu oraz nad jej nowo narodzonym dzieckiem.

W ramach opieki, prowadzonej przez zespół doświadczonych lekarzy, oferujemy prowadzenie zarówno ciąży fizjologicznej jak i powikłanej. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, Pacjentka pozostaje pod stałym nadzorem położniczym w ramach intensywnej opieki ambulatoryjnej, a w razie wystąpienia wskazań do hospitalizacji, kierowana jest na Oddział Patologii Ciąży celem dalszego pogłębienia diagnostyki oraz wdrożenia odpowiedniego leczenia specjalistycznego. Lekarze sprawujący opiekę nad ciężarnymi w szczególności specjalizują się w prowadzeniu ciąż powikłanych nadciśnieniem, cukrzycą ciężarnych, cholestazą, ciąż z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz wewnątrzmacicznym ograniczeniem wzrastania płodu.

Logo firmy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem