Motyw

Pediatria

ul.Biskupa Ignacego Świrskiego 34,
08-110 Siedlce

Tel. (+48) 602 224 024, (25) 633 36 30

 

+48 602 224 024(25) 633 36 30familia.siedlce@gmail.com

Pediatria

Dziecko to największy skarb każdego rodzica. Dbanie o jego zdrowie  to jeden z podstawowych obowiązków rodzicielskich, dlatego warto wybrać doświadczonego lekarza dziecięcego, który obejmie dziecko opieką już od dnia narodzin.

To dzieci są szczególnie narażone na różnego rodzaju choroby. Wystarczy niewielki przeciąg, wychłodzenie organizmu czy kontakt z innymi dziećmi, aby nasza pociecha potrzebowała pomocy lekarza. Układ immunologiczny ich bowiem nie jest jeszcze w pełni wykształcony, dlatego tak często chorują one chociażby na choroby układu oddechowego. Aby zapewnić jak najlepszą opiekę lekarską Twojemu dziecku, nasza przychodnia oferuje pomoc spacjalistów, którzy dzięki właściwemu podejściu do dzieci oraz bogatej wiedzy i doświadczeniu są w stanie trafnie określić przyczyny choroby i pomóc w jej skutecznym wyeliminowaniu.

Co oferujemy:

  •  leczenie dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym,
  •  diagnostykę i leczenie chorób wszystkich schorzeń dziecięcych, w tym chorób przewlekłych i rzadkich,
  •  doraźne zabiegi poprawiające komfort małego Pacjenta, szybkie testy w gabinecie
  •  wizyty przebiegające w ciepłej, przyjaznej i bezstresowej atmosferze,
  •  stałą opiekę pediatryczną i porady lekarskie z zakresu profilaktyki chorób dziecięcych.
Logo firmy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem